ASIR Pohovka s lůžkem NITTA – Elegantní dvoumístná fialová pohovka s praktickou funkcí lůžka


ASIR Pohovka s lůžkem NITTA

Elegantní dvoumístná fialová pohovka s praktickou funkcí lůžka

ASIR Pohovka s lůžkem NITTA je hvězdou našeho sortimentu. Tento kousek nábytku je nejen krásný, ale také velmi praktický. Vzhledem k tomu, že má funkci lůžka, může sloužit jako ideální řešení pro přespání hostů. Pokud hledáte do bytu nábytek, který dokáže ušetřit místo a zároveň vypadá fantasticky, ASIR Pohovka s lůžkem NITTA je tím pravým pro vás.

Dvoumístná pohovka NITTA s pohodlnými sedáky a kovovou konstrukcí. Pokud máte zlomený zápěstí nebo si jednoduše chcete odpočinout, můžete si podle potřeby nastavit područky do jedné z pěti poloh. Kovová konstrukce a nohy dodávají pohovce potřebnou údržbu vysokým nohám je úklid pod pohovkou hračka.

Podrobné informace o pohovce

Rozměry: Pohovka má rozměry 155 x 85 x 73 cm, hloubka sedu je 53 cm, šířka sedu je 90 cm a výška sedu je 45 cm. Rozměr lůžka je 187 x 73 cm. Sedáky: Výplň z pěny s vysokým obsahem DNS. Snadné čištění látky. Výška nohou je 25 cm.

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

ASIR Pohovka s lůžkem NITTA

Závěr

Pokud chcete do bytu pořídit nábytek, který vám umožní ušetřit místo a bude vypadat krásně, určitě se podívejte na ASIR Pohovka s lůžkem NITTA. Tento kousek nábytku je nejen krásný a praktický, ale také velmi kvalitní díky své kovové konstrukci a nohám. Určitě stojí za to investovat do něčeho takho krásného a zároveň praktického. Pokud máte nějaké dotazy nebo požadavky, neváhejte nám napsat.

Zjistit více