Autronic – jídelní židle HC-790 BK s koženkou v černé barvě

Kovová moderní jídelní židle je vyrobená v nevšedním provedení s čalouněným sedákem a opěradlem s ozdobným a zároveň praktickým úchytem pro snadnou manipulaci se židlí. Tuto židli nabízíme čalouněnou černou nebo bílou koženkou.

Designový klenot pro váš interiér

Sedačka je zajištěna pomocí čtyř pevných nožiček s důkladným zajištěním před sklouznutím. Jemné prohnutí v zadní části židle dodává potřebnou pocitovou výhodu, čímž se stávají sedací nábytky ze stále větší části nedílnou součástí každého moderního interiéru.

Jednoduchá manipulace a snadná údržba

Díky úchybu, který se nachází na zadní části opěrky, lze tuto židli snadno uskladnit v nízkých metrech. Koženkový povrch jednoduše otřete vlhkou utěrkou a židle vám tak zůstane čistá a bez poškození. Židle je také vybavena praktickými kovovými úchyty pro snadnou manipulaci.

Výborná ergonomie a maximální pohodlí

Hloubka sedu této židle je ideální pro maximální pohodlí a ergonomii. Kostra židle je vyrobena v provedení chromovém, což jí dává moderní a elegantní vzhled. Tuto židli doporučujeme pro využití v domácnostech, jelikož jednoduchý design není vhodný do zátěžových prostor.

Jídelní židle HC-790 BK s koženkou v černé barvě

Zdroj: naradi-cz.cz