Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 80 cm – elegánční řešení pro vaši koupelnu!


Vlastnosti produktu

Barva profilů: lesklý chrom

Výplň: čiré sklo bez dekoru

Povrchová úprava: Rolshield – chrání sklo před usazováním nečistot

Orientace: levá i pravá

Bezpečnost a údržba

Tento produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield, která chrání sklo před usazováním všech nečistot a zaručuje jednodušší údržbu. Sklo však stále vyžaduje opatrné zacházení, protože je křehké a může být snadno poškozeno.

Montáž

Montáž této boční zástěny ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 80 cm je snadná a rychlá. Stačí ji připevnit ke sprchovým dveřím a zajištění je hotovo. Pevný systém brání otevírání boční zástěny, což zaručuje bezpečnost při používání sprchového koutu.

Odkaz na nákup

Pokud vás tato boční zástěna zaujala, můžete si ji zakoupit na stránce prodejce.

Krása v detailech

Lesklý chrom a čiré sklo tvoří elegantní kombinaci, která působí moderně. Boční zástěna Roth Tower Line 80 cm je tím pravým doplňkem pro každou moderní koupelnu.

Výhody pevného systému

Pevný systém boční zástěny zaručuje, že bude upevněna pevně a bezpečně. To znamená, že se nemusíte obávat nečekaného otevření během používání sprchového koutu. Tento produkt je navržen tak, aby vaše koupelna byla bezpečná a pohodlná.

Boční zástěna Roth Tower Line 80 cm

Údržba boční zástěny

Údržbu této boční zástěny ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 80 cm lze provádět snadno díky povrchové úpravě Rolshield, která chrání sklo před usazováním nečistot. Stačí ji otřít vlhkým hadříkem a vytřít suchým hadříkem. Vyhněte se použití silných chemikálií a drsných houbiček, které mohou poškodit sklo i povrchovou úpravu.

Závěr

Tato boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth Tower Line 80 cm je elegantním řešením vaší koupelny. Kombinace lesklého chromu a čirého skla vytváří moderní vzhled, který zaujme každého. Pevný systém zaručuje bezpečnost a pohodlí během používání sprchového koutu. Díky povrchové úpravě Rolshield lze údržbu této boční zástěny provádět snadno a rychle. Koupě této boční zástěny je investicí do vaší koupelny, která se vyplatí.