Černý keramický závěsný květináč Marmara pro domácí čas

Oživte svůj interiér závěsným květináčem Marmara od značky Time for home! Tento neobyčejný kousek je zhotoven z krásné keramiky, která je ceněna pro svoji křehkost, ale naopak vysokou pevnost. Díky mramorovému dekoru vynikne v jakémkoliv interiéru, zejména ale zapadne do moderního nebo industriálního stylu. Květináči budou slušet popínavé rostliny, které vytvoří z vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo zimní zahrady zelenou oázu.

Černý keramický závěsný květináč Marmara

Moderní a elegantní design

Květináč Marmara dodá vašemu domovu nejenom svěží dekorativní prvek, ale také se postará o to, aby byly vaše rostliny poskytovány optimální podmínky k růstu a vývoji. Zároveň se černá barva květináče skvěle hodí do většiny moderně zařízených interiérů a vytvoří harmonický celek s ostatními doplňky v místnosti.

Univerzální velikost

Tento krásný závěsný květináč má průměr 13,5 cm a rovněž se hodí pro různé typy rostlin. Je ideální pro výsadbu drobných druhů květin, jako například petrklíč nebo muškát, ale také se doporučuje pro pěstování bylin a koření, které vám obohatí vaši kuchyň a dodají jí další vůně.

Detail černého keramického závěsného květináče Marmara

Bez problémů a rychle připevníte

S květináčem Marmara nebudete mít žádné problémy s jeho připevněním. Jednoduše ho zavěsíte na okenní parapet, stěnu nebo visuté police na stropě. Díky lehké konstrukci a integrovanému držáku na zadní straně květináče, bude jeho instalace velmi snadná a rychlá.

Názorný obrázek zavěšení květináče Marmara

Objednejte si hned!

Neváhejte a objednejte si závěsný keramický květináč Marmara ještě dnes a dodáme Vám jej až domů! U nás nakoupíte bezpečně, rychle a se zárukou spokojenosti.

Pokud máte zájem, můžete si objednat květináč Marmara zde.