Držák na ručníky pro vaší koupelnu


Často řešíte, kam uložit své ručníky v koupelně? Máme pro vás skvělé řešení – držák na ručníky DRŽÁK NA RUČNÍKY – ZK326. Tento kvalitní držák je nejen praktický, ale také elegantním doplňkem vaší koupelny.

Specifikace produktu

Držák na ručníky má délku D: 440 mm a je pochromovaný, což nejen zajistí vysokou kvalitu materiálu, ale také fantastický vzhled. Navíc je otočný, což Vám umožní ručníky snadno a rychle pověsit i sundat.

Montáž držáku

Instalace držáku na ručníky není vůbec složitá. Stačí Vám na to pouze vrut, hmoždinku, montážní podložku a sada šroubů. Návod k montáži najdete v balení držáku. Pokud by Vám instalace přivodila problém, můžete se kdykoliv obrátit na naše zákaznické centrum.

Využití držáku na ručníky

Díky kompaktní velikosti a elegantnímu designu se držák na ručníky hodí téměř do každé koupelny. Ať už máte malý bytový prostor, nebo velkou moderní koupelnu, držák na ručníky se stane skvělým a praktickým doplňkem. Navíc získáte více prostoru na uložení svých ručníků a ušetříte tak místo v koupelně.

Závěr

Držák na ručníky DRŽÁK NA RUČNÍKY – ZK326 je skvělým řešením pro každou koupelnu. Odpadnou tak starosti s náhodně položenými ručníky a získáte tak více prostoru pro další věci. Pokud Vás produkt zaujal, neváhejte a objednejte si ho ještě dnes na https://www.nabytekted.cz/produkt/drzak-na-rucniky-17.

Držák na ručníky

Neváhejte a dopřejte si kvalitní držák na ručníky, který Vám usnadní život v koupelně. Naše společnost Vám garantuje kvalitu a spolehlivost.