Harry Potter Erby – kouzelné bavlněné povlečení od Carbotex


Originální povlečení pro milovníky Harryho Pottera

Tolikrát jste snili o tom, že se stanete studentem Bradavické školy čar a kouzel. A pravděpodobně si s sebou do tohoto světa fantazie přenesli i svůj oblíbený svět Harryho Pottera. Nyní máte možnost spát pod úžasným bavlněným povlečením od Carbotex, které je plné erby kolejí Bradavické školy. Toto povlečení je ideálním dárkem pro každého Harryho Pottera fanouška, ať už mladého či starého.

Bavlněné povlečení pro pohodlný spánek

Nejenže je toto povlečení krásné a stylové, ale je také velmi pohodlné a zajišťuje kvalitní spánek. Je vyrobeno z kvalitní bavlny v úpravě renforce, která zajišťuje měkkost a příjemnost na dotek. Nemusíte se obávat žádných alergií, protože tato bavlna je hypoalergenní.

Erby kolejí Bradavické školy

Na přední straně povlaku na přikrývku jsou zobrazeny všechny erby kolejí Bradavické školy. Tato úžasná grafika vás dále poodhalí tajemství a atmosféru bradavické školy. Takže můžete snít o kouzelných zápasech famfrpálu a jezdit na magických koštětech jak studenti Bradavic. Na druhé straně povlaku na přikrývku jsou opět erby kolejí. Povlak polštáře je z obou stran stejný. Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Kde si povlečení můžete koupit

Pokud jste se rozhodli, že chcete toto kouzelné povlečení vlastnit, stačí kliknout na následující odkaz:

https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/carbotex-bavlnene-povleceni-harry-potter-erby-140-x-200-cm-70-x-90-cm

Harry Potter Erby - kouzelné bavlněné povlečení