Hnědý běhoun Floorita Maple: pohodlný doplněk do vašeho interiéru

Italský koberec vysoce kvalitní výroby

Italské koberce Floorita jsou nejen krásné, ale také velmi odolné. Díky svému složení z polyesterové a bavlněné žinylky, se koberec řadí mezi kvalitní produkty, které vydrží dlouho.

Jakým místům se hodí?

Tento koberec se hodí na různé typy podlah a různé místnosti. Hodí se na podlahy, kterým hrozí značná zátěž, jako jsou například chodby nebo kuchyně. Stejně tak je ale vhodný na klidnější místa, jako jsou ložnice nebo obývací pokoje.

Vysoce kvalitní digitální foto tisk

Tento koberec má vysoce kvalitní digitální foto tisk. To znamená, že vlastní motiv nejen skvěle vypadá, ale také se nebude blednout, ani po velmi dlouhé době.

Náš tip: Koberec Floorita Maple kombinuje hnědou a béžovou barvu, a vypadá naprosto dokonale. Pokud hledáte koberec, který bude pohodlný, krásný a navíc i odolný. Nemusíte hledat dál!

Hnědý běhoun Floorita Maple

Usnadněte si život s koberecem Floorita Maple

Pokud hledáte kvalitní a odolný koberec do svého interiéru, nemusíte hledat dál. Hnědý běhoun Floorita Maple je skvělým doplňkem do každé místnosti.

Koberec má rozměry 55 x 190 cm a jeho výběr určitě neuděláte špatně. Pokud rádi nakupujete online, neváhejte a objednejte si koberec Floorita Maple na stránkách nabytekprozivot.cz hned dnes.