Jídelní stůl BROOKLYN od ROWICO s světlými nohami o rozměrech 220×95 cm – recenze a informace o výrobku


Design a materiál

Designový jídelní stůl BROOKLYN od švédského výrobce kvalitního dřevěného nábytku ROWICO. BROOKLYN tvoří 2 masivní a robustní nohy z černého kovu ve tvaru X. Na ty navazuje krásná jídelní deska s rozměry 220x95cm z masivního dubu se světlým pigmentem.

Barva desky je přírodní a světlá, což se skvěle hodí do světlých interiérů a zároveň koresponduje s barvou nohou ve tvaru X. Deska je napuštěna olejem na dřevo, což jí dodává krásnou lesklou úpravu a zároveň prodlužuje její životnost a zvyšuje odolnost vůči vlhkosti.

Po bocích je doplněna o bočnice, které opticky zvětšují masivnost desky a celého stolu. Všechno použité dřevo se pyšní certifikátem FSC, což představuje ekologickou a k přírodě šetrnou těžbu dřeva. Stůl BROOKLYN je k dostání v různých variantách podoby nohou a velikosti desky. 

S čím sladit

BROOKLYN je nádherný a moderní kus nábytku. Využijete zejména ve své kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji. Díky kombinaci dřeva a kovu se krásně hodí do jakéhokoliv prostoru, ať už do moderního městského bytu nebo do venkovské usedlosti. 

Zaručeně zaujme nejen milovníky dřevěného nábytku. Krásně doplníte třeba šedými sametovými židličkami řady SIERRA nebo dřevěnými židlemi CARMEN či CASEY v černé nebo světlé podobě.

Technická specifikace

Materiál nohou: kov

Barva nohou: černá

Materiál desky: masivní dubové dřevo

Barva desky: přírodní, světlá

Povrchová úprava: olej

Rozměry: 220x95x75 cm

Hmotnost: 74 kg

Montáž a péče

Montáž: nutno složit desku a nohy

Péče: pečovat mokrým hadříkem, pravidelně olejovat desku.

ROWICO BROOKLYN - jídelní stůl

BROOKLYN od ROWICO je kvalitní výrobek, který splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud hledáte moderní a elegantní jídelní stůl, můžete s klidem sáhnout po BROOKLYN od ROWICO. Díky vysoké kvalitě materiálů i zpracování bude sloužit mnoho let a vy j