Moderní umyvadlová baterie Kludi Nova Fonte s výpustí Chrom 201180520

Umyvadlová baterie Kludi Nova Fonte s výpustí Chrom je dokonalým doplňkem do moderní koupelny. Je vyrobena z kvalitních materiálů a její konstrukce umožňuje jednoduchou úpravu proudění vody.

Tato kohoutková stojánková umyvadlová baterie s výpustí je navržena pro maximální efektivitu a snadnou obsluhu. Náš designér splnil vaše požadavky na nejnovější trendy v oblasti designu koupelen a vytvořil dokonalý produkt.

Baterie je navržena v chromovém provedení, které zajišťuje její trvanlivost a snadnou údržbu. Chromová vrstva je odolná proti korozí a chrání baterii před poškozením.

Průtok baterie je 5,6 litrů/minutu. Tento průtok je dostatečný pro rychlé mytí rukou nebo umytí obličeje. Umyvadlová baterie Kludi Nova Fonte s výpustí Chrom vám umožní snadné ovládání proudění vody a teploty podle vašich potřeb.

Umyvadlová baterie Kludi Nova Fonte s výpustí Chrom

Technické parametry

  • Typ baterie: stojánkový kohout
  • Barva: chrom
  • Průtok: 5,6 litrů/minutu
  • Provedení: jednoklikové ovládání, stojánková konstrukce
  • Použití: pro koupelny a WC

Pokud hledáte moderní a kvalitní umyvadlovou baterii pro vaši koupelnu, určitě byste měli zvážit baterii Kludi Nova Fonte s výpustí Chrom. Produkt si můžete objednat na našich stránkách www.brega.cz s rychlým doručením a snadným instalováním.