Monee – Obraz mořského krajiny na skle, rozměr 30/30 cm


Monee – Obraz mořského krajiny na skle

Monee je výrobce nádherných obrazů na skle, které jsou jako stvořené pro dokonalou dekoraci interiéru. Jeden z takových obrazů nese název „Pláž & moře“ a má rozměr 30/30 cm.

Popis obrazu

Obraz na skle je vyroben z kvalitního materiálu, který dokonale vystihuje křehkost skla a zároveň zajišťuje jeho pevnost. Jeho rozměr 30/30 cm je ideální pro umístění na stěnu v obývacím pokoji, ložnici i kanceláři.

Motiv obrazu zobrazuje krásnou mořskou krajina s pláží, nekonečným modrým mořem a krásnou oblohou. Tento motiv dodá Vašemu interiéru neobyčejnou atmosféru klidu a pohodlí.

Umístění obrazu

Obraz na skle lze umístit na stěnu pomocí speciálních háčků a šroubků, které jsou součástí balení. Jeho umístění na stěně je jednoduché a tak se může stát dokonalým doplňkem do Vašeho domova.

Obraz na skle je k dostání na webu skvelynabytek.cz, kde si jej můžete objednat jednoduše a rychle. Nádherné obrazy na skle jsou tím samým originálním dárkem pro Vaše blízké nebo pro Vaše vlastní obydlí.

Závěr

Tento obraz na skle od výrobce Monee zkrátka stojí za to, abyste si jej pořídili a instalovali do Vašeho interiéru. Rozměr 30/30 cm umožňuje jeho umístění na různých místech v bytě či domě a krásná mořská krajina s pláží a modrým mořem zajišťuje nevyčerpatelnou atmosféru klidu a pohodlí. Objednat si tento obraz můžete na stránkách skvelynabytek.cz hned teď.