Nástěnný obraz Window: originální dílo na plátně o rozměrech 30 x 80 cm

Trápí vaše stěny smutek? Potřebujete je nějak oživit? Máme pro vás skvělý tip na to, jak vytvořit v místnosti jednoduchou a originální uměleckou galerii – nástěnný obraz Window!

Jak vytvořit doma malou uměleckou galerii?

Máte na výběr různé varianty, jak nástěnné dekorace umístit do místnosti tak, aby vynikly. Můžete je pověsit na stěnu nad pohovkou nebo postelí, umístit je na volnou stěnu či je jen tak ležérně položit na komodu a opřít o zeď. Důležité je, aby vybraný obraz nebo plakát odpovídal stylu a barevnosti místnosti. S nástěnným obrazem Window ale nebudete mít žádný problém.

Jak vybrat správný motiv?

Motiv nástěnného obrazu je zásadní pro celkový dojem dané místnosti. Proto byste měli vybírat s ohledem na styl a barevnost. Pokud se jedná o interiér v moderním stylu, doporučujeme volit abstraktní motivy, geometrické tvary nebo jen jednobarevné plátno. Naopak v rustikálně zařízené chalupě se budou skvěle vyjímat obrazy s veselými květinovými motivy nebo krajinami.

Obraz Window se hodí do většiny interiérů. Jednoduchý a přitom úchvatný motiv – okno, které se nám dívá přímo do duše. Jeho rámování modrou barvou, která připomíná nebe, vynikne na každé stěně. Obraz může být skvělým středem celé galerie nebo naopak samostatnou dekorací v místnosti.

Jaký rozměr zvolit?

Rozměr nástěnné dekorace je velmi důležitý. Pokud se jedná o menší místnost, jako je například koupelna nebo šatna, nepoužívejte příliš velké dekorace. Naopak v prostorných obývacích pokojích se nástěnné dekorace používají jako vynikající doplněk k pohovce. Pro minimalistický interiér se hodí malé obrazy, rozprostírající se v několika řadách.

Zkuste to i s nástěnným obrazem Window o rozměru 30×80 cm – dokonalá velikost pro vaši malou uměleckou galerii!

Doporučení pro umístění nástěnných dekorací

Nevyvěsujte nástěnné dekorace příliš vysoko nad pohovku, aby vám nevypadly ze zorného pole. Pokud se jedná o výrobu galerie, položte si nejdříve v hlavě obraz, jak by mohla galerie vypadat a jak by mohly být jednotlivé dekorace vzájemně propojeny.

Za perfektní dekoraci považujeme takovou, která nás doslova zaujme. Pokud si vezmeme do ruky nástěnný obraz Window, vidíme, že na něm nedominuje žádný konkrétní motiv. Obraz nás vtáhne do svého světa, ve kterém se můžeme plně zrelaxovat a odpočinout si.

Závěr

Pokud byste chtěli zpestřit svůj byt a pověsit na stěnu originální nástěnný obraz, neváhejte a pořiďte si obraz Window na plátně. Je to prostá, ale velmi účinná drobnost, díky které si doma vytvoříte malou uměleckou galerii. Pustíte tak do svého bydlení něco nového a zajímavého.

Zkuste si to, a uvidíte, jak pokoj okamžitě pookřeje a vám se v něm hned bude žít zase o něco lépe.