Nová dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem a zlatým designem – MK101.0/21Z

Přemýšlíte o renovaci Vaší kuchyně a hledáte novou dřezovou baterii, která bude nejen praktická, ale i krásná? Pokud ano, můžeme Vám tuto baterii vřele doporučit. Jedná se o model RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem a zlatým designem, s roztečí 100 mm.

Kohoutková nástěnná DŘEZOVÁ BATERIE s otočným ramínkem

Tato baterie je určena pro montáž na stěnu nad dřezem. Je vybavena otočným ramínkem, které Vám umožní snadno nastavit vodní proud do požadovaného směru. Díky ročníku baterie také můžete ovládat teplou i studenou vodu, což zvyšuje komfort při používání.

Kromě praktických vlastností je však tato baterie opravdu oku lahodící. Design v zlaté barvě působí nadčasově a elegantně, a zároveň dokáže různé kuchyně okořenit a zvýraznit.

Technické parametry

Baterie má standardní rozteč 100 mm, což znamená, že bez problémů nahradí starou baterii. Výška baterie je 256 mm a výhodou je, že disponuje perlatorovým aerátorem, který snižuje spotřebu vody a zároveň snižuje hlučnost během ovládání baterie. Díky silikonové hadici se také snadno čistí a udržuje v čistotě.

Takže pokud hledáte baterii, která má nadčasový design, je praktická a snadno se udržuje, rozhodně neváhejte a začněte si užívat skvělé vlastnosti této dřezové baterie.

Dřezová baterie