Ocelová servírovací lžíce Bestik od Bitz – nezbytnost na každé tabuli


O výrobku

Ocelová servírovací lžíce Bestik od dánského výrobce Bitz je dokonalým doplňkem pro každou moderní kuchyni. Lžíce vyniká svým minimalistickým designem, noblesní elegancí a též tmavou barvou. Při servírování jídla nebudete muset řešit neestetický vzhled obvyklých kovových lžic, které budou rušivým prvkem ve vašem jídle.

O značce Bitz

Již víte, že Bitz je dánská značka, kterou založil mladý šéfkuchař Christian Bitz. Jeho snem bylo naučit lidi na celém světě, jak lépe jíst. Christian Bitz se řadí mezi inspirativní kuchaře, kteří se v oblasti lidské výživy angažují. Jeho projekty spojené s Červeným Křížem v Africkém Malawi, jsou ideální příklady, že jídlo a potraviny mohou být prostředkem k vytvoření lepší budoucnosti.

O kolekci výrobků Bitz

Bitz vám nabízí především kameninové nádobí, stylové příbory a sklenice. Kombinace těchto výrobků nabízejí nekonečné způsoby vybavení vaší domácnosti. Veškeré výrobky jsou vyráběné ručně a glazurované, takže neexistuje dva stejné kousky.

Závěr

Ocelová servírovací lžíce Bestik od Bitz je tedy skvělým doplňkem pro všechny milovníky moderního designu. Dámský šéfkuchař Christian Bitz se svojí značkou dokázal, že jídlo a potraviny nejsou jen něco na co se přejí. Výrobky Bitz jsou dokonalým spojením designu, elegance a funkčnosti. Pokud tedy hledáte nový kousek do své kolekce, tak je Bitz tou správnou volbou.

Zajímavou nabídku na koupi ocelové svírovače lžíce Bestik od Bitz, naleznete na stránkách nabytekted.cz.