Ral Koupelnová stěna a umyvadlo SIMA 4 v černém lesku: dokonalá kombinace pro vaši koupelnu!

Moderní a vysoce kvalitně provedená koupelnová stěna, která dotáhne k dokonalosti každou koupelnu, nadchne Vás svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto koupelnovou stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Vysoce variabilní sestava pro dokonalost vaší koupelny

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Ral Koupelnová stěna SIMA 4

Tloušťka MDF desky je 16 mmČelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií

Patky pro uchycení jsou součástí balení,nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Ral Koupelnová stěna SIMA 4 - detail

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Doplňte svoji koupelnovou stěnu o kvalitní umyvadlo v černém lesku

Zákazníci často volí k této koupelnové stěně umyvadlo SIMA 4 v černém lesku, které perfektně doplňuje celkový design a dokresluje dokonalý vzhled vaší koupelny. Pokud tedy chcete mít svou koupelnu dokonalou, nezapomeňte si k nádherné koupelnové stěně pořídit i kvalitní umyvadlo v černém lesku.

Umyvadlo SIMA 4 - černý lesk

Vyberte si dokonalou koupelnu s koupelnovou stěnou a umyvadlem SIMA 4

Zvolte si svou vysněnou koupelnu s koupelnovou stěnou a umyvadlem SIMA 4 v černém lesku a posuňte svoji domácnost na vyšší úroveň. Vybirejte doplňky, koberce, zrcadla a další prvky, které se budou výborně kombinovat s touto elegantní sestavou, a užijte si dokonalé koupelnové prostředí, které si zasloužíte.