Rojaplast slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE – šedý klenot zahrady

Rojaplast slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE je originální a moderní osmiramenný boční slunečník, který se stane skvělým doplňkem pro Vaši zahradu, terasu nebo balkón. Slunečníku dominuje krásná šedá barva a velmi kvalitní pevná hliníková konstrukce, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost.

Rojaplast slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE - šedý

Účinná ochrana proti slunci

Slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE je vybaven účinným stínícím plátnem o rozměrech 2,7 m x 2,7 m, které eliminuje přímé sluneční paprsky. Plátno chrání před většinou UV záření, zajišťuje tak bezpečné a zdravé stínění.

Úhel stínění lze snadno upravit pomocí posuvného systému po stojné tyči, kterým si snadno nastavíte správný sklon plátna dle přání. Díky tomuto systému máte plnou kontrolu nad tím, jaké místo chcete chránit před sluncem.

Rojaplast slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE - šedý

Snadná obsluha slunečníku

Rojaplast slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE je velmi jednoduchý na ovládání. Pomocí kličky jej můžete snadno otevírat a zavírat. Slunečník je vybaven pedálem pro otáčení o 360°, což umožňuje pohodlné ovládání slunečníku a dodá mu tak flexibilitu, jakou potřebujete. Potah slunečníku má vodoodpudivý nástřik, takže se nemusíte obávat mírného deště.

Rojaplast slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE - šedý

Zapotřebí dlaždice pro stabilní použití

Slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE je nutné zatížit stabilizujícím křížovým podstavcem. K podstavci jsou vhodné dlaždice, které zajišťují stabilní použití a eliminují riziko převrácení. Slunečník se pak stává nejen praktickým, ale i bezpečným doplňkem pro každou zahradu.

Rojaplast slunečník ROJA BOČNÍ DELUXE - šedý

Při nákupu slunečníku ROJA BOČNÍ DELUXE získáte kvalitní doplněk pro Vaši zahradu či terasu, který navíc disponuje skvělými vlastnostmi a snadnou obsluhou. Zajistěte si svou pohodu při relaxaci na slunci a vsaďte na kvalitu od výrobce Rojaplast. Pro více informací navštivte webové stránky Crosta.