Šatní skříň SARON 180 s posuvnými dveřmi v bílé barvě

Hledáte moderní a praktickou šatní skříň v bílé barvě? Právě jste našli svůj ideální kousek! Šatní skříň SARON 180 s posuvnými dveřmi je dokonalá volba pro každého, kdo potřebuje eleganci a funčnost v jednom. Tato skříň se skvěle hodí do každé ložnice nebo předsíně.

Barva: bílý mat

Barva skříně je bílý mat, což umocní pocit prostornosti a světlosti v interiéru. Skříň bude pasovat do každého stylu a snadno ji sladíte s dalšími prvky interiéru.

Rozměry (šxvxh): 180 x 215 x 61 cm

Šatní skříň SARON má praktické rozměry 180 x 215 x 61 cm, což zajistí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a jiné věci. Tento kus nábytku je tedy vhodný pro nejširší skupinu zákazníků, včetně rodin s dětmi, kde je obvykle potřeba větší úložný prostor.

Skříň obsahuje praktické zrcadlo

Zrcadlo je v interiéru ložnice nedílnou součástí a většinou se nachází viditelně na nástěnné části. Ve šatní skříni SARON 180 jej máte přímo integrované a tak bude pevně spojeno s celkovým vzhledem nábytku. Toto praktické řešení oceníte hlavně ráno při oblékání a při úklidu místnosti.

Vnitřní členění: viz perokresba

Tento výrobek je vybaven praktickým vnitřním členěním viz perokresba:{Odkaz https://www.skvelynabytek.cz/produkt/satni-skrin-s-posuvnymi-dvermi-saron-180-bila}. Díky vnitřnímu členění můžete snadno a rychle uspořádat své oblečení a další věci. Skříň skrývá příjemné prostory na zavěšení triček a košil, police pro uložení svrchních dílů oblečení a prostorné zásuvky na další doplňky.

Materiál: LTD

je vyrobena z velmi kvalitního materiálu LTD. Ten se vyznačuje vysokou pevností, stálou barvou a snadnou údržbou. Díky tomuto materiálu se zaručuje dlouhá životnost skříně a snadná údržba bez nutnosti pravidelného lakování nebo jiného zvláštního ošetřování.

Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců

je dodávána v demontovaném stavu s jednoduchými návody na sestavení. Ten zvládne bez problému každý lepší kutil. Pokud by vám však sestavování nábytku přesto dělalo problém, můžete si objednat i montáž od našich odborníků. Zároveň nabízíme záruku na výrobek po dobu 24 měsíců.

Šatní skříň SARON

Nečekáme nic, než abyste si zakoupili tuto dokonalou a praktickou šatní skříň SARON 180 s posuvnými dveřmi v bílé barvě. Díky ní můžete zorganizovat své oblečení a jiné věci tak, aby byly vždy na správném místě a zároveň budou jejich umístění estetické a funkční.