Stylový lustr ASIR PAUL 4 v černé barvě


ASIR PAUL 4 – Stylový lustr, který zaujme

Stylový lustr ASIR PAUL 4 je skvělým doplňkem do každého interiéru. Jeho moderní design a černá barva jej dokážou dokonale sladit s každým typem nábytku a interiérovým stylem. Osvětlovací těleso tohoto lustru spojuje funkčnost s dekorativností a umožňuje tak vytvořit nejen prostor s dokonalým osvětlením, ale i krásným designem.

Kovové tělo, látková stínidla

Tento stylový lustr disponuje kovovým tělem, které dokáže odolat jakémukoli zatížení. Jeho látková stínidla zase poskytují měkké a příjemné světlo, které vytváří neopakovatelnou atmosféru. Lustr má průměr 60 cm a výšku 80 cm – tyto rozměry se dají snadno přizpůsobit vlastním potřebám a podle potřeby nastavit.

ASIR PAUL 4 je vybaven elektrostatickou barvou, která je sušena v troubě. Tato kvalitní barva zajistí, že lustr bude odolný proti povětrnostním podmínkám, neztratí svůj černý odstín a působivý vzhled.

Zapojení ASIR PAUL 4

Není nic jednoduššího než zapojení tohoto stylového lustru, pokud má Vaše svítidlo zásuvku E27 s maximálním výkonem 60 W. Lustr se jednoduše připojí do elektrické sítě a můžete si užít dokonalé světlo a design. Je však důležité zmínit, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky smí provádět pouze odborně způsobilá osoba.

Je nutné také zdůraznit, že žárovka není součástí dodávky lustru ASIR PAUL 4. Pokud tedy nechcete ztrácet čas hledáním správného typu žárovky, doporučujeme Vám zakoupit ji hned současně s lustrm.

Pro více informací a koupě stylé lustru ASIR PAUL 4 v černé barvě, klikněte zde: ASIR PAUL 4

asir-lustr-paul-4-cerna_Front-Z

Nechte se okouzlit krásou tohoto stylového lustru a užijte si jeho dokonalé osvětlení každou noc.