Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI: Ideální nástroj pro tvorbu zmrzlinových tvarů!

Pokud máte rádi domácí zmrzlinu a chcete si ji připravit bez přebytečných sladidel a konzervantů, pak jsou tvořítka na zmrzlinu BAMBINI od značky Tescoma tou nejlepší volbou pro vás! S těmito tvořítky zvládnete snadno přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.

Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů!

S tvořítky na zmrzlinu BAMBINI můžete být jisti, že vaše zmrzlina bude zcela přirozená a zdravá. Navíc je proces přípravy velmi jednoduchý.

Jediné, co musíte udělat, je naplnit spojená tvořítka zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dát je zamrazit. Hotovou zmrzlinu pak můžete snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.

Tvořítka lze navzájem spojit a rozpojit!

Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI jsou nejen snadno použitelná, ale také velmi praktická. Tvořítka lze navzájem spojit a rozpojit podle množství zmrzliny, kterou chcete vyrobit.

Pokud zmrzlina taje, nestéká přes okraj držátka!

Jedním z největších problémů při konzumaci zmrzliny je to, že se často tají a tekutina stéká přes okraj držátka, což způsobuje špinavé ruce a oblečení. S tvořítky na zmrzlinu BAMBINI od Tescoma se takový problém nevyskytne. Pokud zmrzlina taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení vašich dětí tak zůstanou vždy čisté!

Návod s recepty uvnitř balení. Záruka 3 roky. Vhodné do myčky nádobí.

Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI jsou vyrobená z kvalitních materiálů a jsou velmi odolná. Navíc jsou vhodná do myčky nádobí, takže se nemusíte bát těžkého čištění. Uvnitř balení najdete návod s recepty, takže můžete začít s přípravou domácí zmrzliny hned po zakoupení.

Nejlepší na tom všem je, že na tvořítka na zmrzlinu BAMBINI od Tescoma máte 3 roky záruku, takže se s nimi nemusíte bát experimentovat a připravovat nejrůznější druhy zmrzliny.

Tak neváhejte a objednejte si tvořítka na zmrzlinu BAMBINI na stránkách https://www.atcomplet.cz/produkt/tescoma-tvoritka-na-zmrzlinu-bambini-6-ks-2. Vy, vaše děti a vaši přátelé si užijete spoustu zábavy s přípravou a konzumací domácí zmrzliny!