Umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti bílá/chrom CO128.0BC – recenze a specifikace


Recenze a specifikace umyvadlové baterie RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti bílá/chrom CO128.0BC

Umyvadlová baterie je jedním z klíčových prvků v každé koupelně. Proto je důležité vybírat takovou, která nejen splňuje veškeré technické parametry, ale také se bude hodit k celkovému designu. Mezi takové baterie patří i RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti bílá/chrom CO128.0BC. Tuto baterii jsme si detailně prohlédli a nyní vám přinášíme recenzi a specifikace.

Design a vlastnosti

Tuto pákovou stojánkovou umyvadlovou baterii lze pořídit v provedení bílá a chrom. Výška baterie je 16,2 cm, což ji činí vhodnou pro menší umyvadla. Baterie je vyrobená z kvalitních materiálů a disponuje moderním designem, který se hodí do každé koupelny.

RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti bílá/chrom CO128.0BC

Zvláštní vlastností baterie je absence výpusti, díky čemuž se oblast okolo umyvadla udržuje v čistotě a hygieně.

Design baterie je velmi moderní a vkusný. Díky bílé a chromové barvě se hodí téměř do každého prostoru. Celkový vzhled baterie působí velmi elegantně a luxusně.

Technické parametry

Baterie RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti bílá/chrom CO128.0BC disponuje řadou technických parametrů, které ji řadí mezi kvalitní umyvadlové baterie. Základem je keramický ventil, který zajišťuje snadné a plynulé ovládání baterie a zabraňuje nepříjemným únikům vody.

Umyvadlo a baterie

Baterie disponuje také funkční perlator, který šetří vodou a zároveň má vysoký účinnost kaviárového perlatoru.

Výstup vody z baterie lze ovládat jednou rukou, což je velmi praktické a snadné. Rozsah provozních teplot je 5 až 70 stupňů Celsia, což je dostačující pro každodenní použití.

Závěr

RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti bílá/chrom CO128.0BC je moderní a elegantní umyvadlová baterie, která se hodí do každé koupelny. Svými technickými parametry a funkcemi patří k těm kvalitnějším bateriím na trhu. Absence výpusti je velmi praktickou vlastností, která usnadňuje udržování čistoty a hygieny v koupelně. Pokud tedy hledáte kvalitní a moderní baterii do koupelny, je RAV SLEZÁK Colorado bez výpusti bílá/chrom CO128.0BC skvělou volbou.