Vanová baterie S-Line Pro bez sprchového setu 150 mm černá – recenze a technické specifikace SIKOBSLPRO222C


Vanová baterie S-Line Pro bez sprchového setu 150 mm černá – recenze a technické specifikace

SIKOBSLPRO222C je páková nástěnná vanová baterie bez sprchového setu. Tento model je dostupný v elegantní černé barvě. Rozteč baterie je 150 mm a povrch baterie je matný.

Design a funkce

Baterie skvěle ladí s moderním designem koupelny a její matná barva přidává do interiéru šmrnc.

SIKOBSLPRO222C má ergonomický tvar, díky kterému je ovládání baterie velmi pohodlné. Páčka na baterii se snadno ovládá a reguluje teplotu vody. Díky vysokému výkonu vody můžete rychle naplnit vanu a užít si relaxaci.

Navíc je baterie vybavena vodním perlačníkem, který snižuje spotřebu vody a snižuje náklady na účty za vodu.

Montáž a údržba

Instalace této baterie je velmi snadná.

Pro připojení baterie k vodovodním potrubím a k vaně doporučujeme využít profesionálního instalatéra. Baterie musí být pevně připojena a bez úniků vody. Pokud si nejste jisti, zda instalace proběhla správně, obraťte se na odborníka.

Pro údržbu baterie stačí pouze měkká tkanina a jemný čistící prostředek.

Baterii se doporučuje pravidelně čistit a odstraňovat z ní usazeniny a nečistoty. To zajistí delší životnost baterie a zachová si její vzhled.

Kde koupit tuto vanovou baterii?

Pokud hledáte kvalitní a elegantní vanovou baterii, SIKOBSLPRO222C je tou správnou volbou.

Tohoto modelu seženete na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/vanova-baterie-s-line-pro-bez-sprchoveho-setu-150-mm-cerna-sikobslpro222c. Na této stránce najdete i další alternativy vanových baterií v různých barvách i s různými funkcemi.

koupelna

Závěrem lze konstatovat, že baterie SIKOBSLPRO222C nabízí vysokou kvalitu, moderní design a kvalitní funkce. Pokud ji pořídíte, budete mít v koupelně skvěle vypadající a funkční vanovou baterii, na kterou se budete moci spolehnout.