Vlněný koberec Esrei od Flair Rugs – dokonalá kombinace kvality a stylu ve velikosti 120 x 170 cm


Blízkost historie v moderním provedení

Jsou vám blízké koberce, které svým designem oslavují historicky pojaté provedení? To se vám zalíbí tento kousek z kolekce Aubusson od značky Flair Rugs. Koberec Esrei je vytvořen z ovčí vlny, což zaručuje trvanlivost a pohodlí při každodenním užívání. Jeho design a nápadité provedení se viditelně inspirovaly barokními vzory, které jsou výborným doplňkem pro interiéry stylizující se v této éře.

Možnosti kombinace s dalším nábytkem

Koberec Esrei značky Flair Rugs vyvolává dojem tradičnosti a nostalgické atmosféry dávno minulých dob. Ideální s ním zkrášlíte místnost, ve které se nachází masivní starodávný nábytek. Vynikne vhod i v pokojích se společenským funkčím zaměřením jako například obývací pokoj.

Vynikající vlastnosti vlněného koberce

Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Další doporučení pro užití koberece

Doporučujeme:

  • Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
  • Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
  • Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstřihněte nůžkami.
  • Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
  • Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Závěrem

Vlněný koberec Esrei od značky Flair Rugs v rozměru 120 x 170 cm je skvělou volbou pro milovníky historie a nostalgických vyobrazení. Jeho kvalita a pohodlí zaručuje trvanliv